*** Hotel Anděl ubytování Praha 5

Hotel Praha 5 Anděl

Ubytování hotel Anděl Praha:
Hotel Anděl***+ se nachází v centru Prahy, v místech, kde se jedinečným způsobem snoubí historie s moderní architekturou. V blízkém okolí hotelu Anděl naleznete například vilu Bertramka, tradiční pivovar Staropramen nebo nákupní a zábavní centrum "Nový Smíchov".

Anděl Praha hotel ubytování :
Šarmantní hotel Anděl má k dispozici 36 komfortně zařízených jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojů s možností přistýlky. Pokoje hotelu Anděl v Praze jsou zařízeny v elegantně moderním stylu a k jejich vybavení patří internetová přípojka, TV se SAT, minibar, radio a požární alarm.

Nejnáročnější klientelu zajisté uspokojí luxusně zařízené koupelny s podlahovým vytápěním, mramorovým umyvadlem a fénem.

Bezbariérový přístup do hotelu a restaurace je samozřejmostí, stejně jako i výtah do všech podlaží budovy. Hotel Anděl v Praze nabízí také 1 bezbariérový pokoj a 5 pokojů pro alergiky.

Praha ubytování hotel Anděl stravování :
Snídaně formou bufetových stolů zaručí příjemný start Vašeho dne. Už brzy se můžete těšit na nabídku nové hotelové restaurace.

Hotel ubytování Anděl Praha hotelové služby :
Přímo před historickou budovou hotelu Anděl ubytování Praha se nachází parkoviště, popřípadě je možné využít služeb hlídaného parkoviště v blízkosti hotelu. V hotelové lobby je k dispozici počítač s volným přístupem na Internet. V hotelové recepci lze mimo jiné zakoupit jízdenky městské hromadné dopravy. Hotelový personál je k dispozici při zajišťování rezervací a jiných hotelových služeb.

Díky své poloze je Hotel Anděl ideálním výchozím bodem pro nejrůznější aktivity v Praze. Bezprostřední blízkost stanice metra a tramvají Vám umožní dopravit se v časovém rozmezí 5 až 10 minut k nejvýznamnějším a nejnavštěvovanějším místům historické části Prahy jako jsou Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, Karlův most či Královská cesta.

Ubytování v Praze hotel Anděl o hotelu :
Budova hotelu Anděl, postavená na přelomu tohoto století v původním stylu klasicismu, byla kompletně zrenovována (1999/2001) a byl jí tak navrácen její původní lesk, aniž by byly narušeny historické elementy stavby. Teplé, slunečné tóny, milé detaily a individuální přístup k hostům příjemně dotvářejí atmosféru tohoto ***+ hotelu, vedeného rodinou Ullmann.

Hotel Praha 5 Anděl - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 5 Anděl -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 5 Anděl - disponuje kavárnouHotel Praha 5 Anděl - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 5 Anděl - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 5 Anděl - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 5 Anděl - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou